Суд у Німеччині відхилив позов екологів проти «Північного потоку-2»

17/11/2021


 

Позов був спрямований проти гірського управління Штральзунда, яке дало дозвіл на будівництво газопроводу

 Вищий адміністративний суд у Грайфсвальді (Німеччина) відхилив позов німецької природоохоронної організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) проти будівництва газопроводу «Північний потік-2». Про це пише DW.

 

Позов був спрямований проти гірського управління німецького міста Штральзунд – органу ліцензування, який відповідав за дозвіл на будівництво та експлуатацію трубопроводу у прибережних водах Німеччини.

Екологи, посилаючись на нові результати американського дослідження щодо небезпеки викидів метану при постачанні газу, домагалися внесення змін до рішення 2018 року, яке затвердило проєкт компанії-оператора газогону Nord Stream 2 AG.

Суд у своєму рішенні зазначив, що при схваленні проєкту вплив на довкілля, зокрема й викидів метану, був оцінений, а трубопровід до введення в експлуатацію перевірили на газонепроникність.

При цьому Nord Stream 2 AG раніше запевняла, що при проєктуванні трубопроводу врахували природоохоронні аспекти та інтереси всіх, кого проєкт може стосуватися, зокрема судноплавної та туристичної галузей.

Нагадаємо: напередодні Німеччина призупинила процес сертифікації «Північного потоку-2».

 

Источник: https://mind.ua/news/20233315-sud-u-nimechchini-vidhiliv-pozov-ekologiv-proti-pivnichnogo-potoku-2


 индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380637463033
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95