Президент підписав указ про відновлення лісів: як це працюватиме

08/06/2021


 

 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про збереження і відновлення лісів. В рамках цієї програми за три роки мають висадити мільярд дерев.

 

«Ми поставили перед собою амбітну, але, я впевнений, досяжну мету – за 10 років збільшити площу лісів на 1 млн гектарів. Для цього в найближчі три роки ми хочемо висадити в Україні 1 млрд дерев. Відповідний указ про старт цієї програми я хочу підписати саме тут на нашій зустрічі», – зазначив Зеленський на форумі «Україна 30».

 

Нагадаємо, 2 червня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроект N5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

 

Згодом в Офісі президента розкрили подробиці документу.

 

Серед критеріїв потрапляння у список олігархів – наявність медіаресурсів.

 

На Банковій також заявили, що санкції проти Медведчука це тільки початок, президент покладе край домінуванню всіх олігархів.

 

Президент Володимир Зеленський назвав створення «країни без олігархів» на прес-конференції за підсумками двох років перебування на посаді глави держави.

 

Источник: https://ua.news/ua/prezident-pidpisav-ukaz-pro-vidnovlennya-lisiv-yak-tse-pratsyuvatime/

 


 индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380637463033
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95