Сергій Гаврась знову кращий в Україні та Європі. Переможний фініш чемпіона 2020 року.

12/10/2020


На Роменщину знов прийшло свято перемоги. Його приніс наш земляк, всьому спортивному світі відомий і у всьому спортивному товаристві глибоко шановний майстер спорту міжнародного класу, чемпіон СРСР, багаторазовій чемпіон світу, Європи, Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон та призер України з метання списа Сергій Петрович Гаврась. 10-11 жовтня 2020 року у м. Бахмут (Артемівськ) на чемпіонаті України він яскраво, впевнено і абсолютно переміг усіх легкоатлетів України з віковим коефіцієнтом 78,14. Ось, що він особисто розповів про цю, чергову свою перемогу нашій редакції.

«Я щасливий тому, що гідно на чемпіонаті України представив моє улюблене місто Ромни та своїх земляків – роменчан. Знову здійснилась моя мрія – на вищу сходинку п’єдесталу пошани я піднявся із прапором Ромен. Це відбувалось на всіх континентах планети на численних чемпіонатах світу, Європи, Олімпійських ігор. Я завжди разом із моїм символом, прапором Ромен.

Унікально, саме наш прапор тримали на п’єдесталі такі легенди світового спорту, як Олімпійський чемпіон Дайніс Кулу, неодноразовий чемпіон світу та Європи – Пауль Ренкольд та інші.

Тобто, символи нашого міста та мої перемоги з ними, – це вже така і історична, і політична традиція у спортивних змаганнях вищого рівня. Це й конкретне посилання всьому світові від країни України, від Сумської області, від міста Ромни, які виховали мене, мотивували на перемогу, надали сили перемагати.

Про перешкоди та принизливе відношення до спорту, як і до мене, з боку центральної та місцевої бюрократії розповідати не буду. Це окрема ганебна сторінка, як в державі, так і в місті. В спорті мені потрібно долати спортивні здобутки моїх конкурентів, а не витрачати сили на боротьбу з нахабством, тупістю, заздрістю чинуш. Бо не вони творять історію країни, міста. Перемоги у спорті, боротьба за справедливість, моральність завжди, – саме це надає мені сили. Тут у Бахмуті я встановив кращий результату Європі, другий у світі. Мене визнано кращим легкоатлетом України і за цю перемогу я нагороджений кубком переможця.

В цьому році це вже мій другий старт. Недавно в місті Луцьк я встановив кращий результат у світі.

Тепер, що стосується планів на майбутнє. Про політичні плани розповідати не буду, це окрема боротьба. Про спортивні. Я у березні 2021 року хочу на чемпіонаті світу в Японії (Токіо) та Олімпійських іграх в Америці буди першим. Щоб прапор Ромен був на п’єдесталі пошани. Цінностям та традиціям не зраджую. Ось побачите.

Вважаю, що моя боротьба, боротьба православної людини, за роменську землю, за роменчан, за добро та справедливість, благословенна на небесах.

До перемоги завжди!

 

Ваш Сергій Гаврась
 индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380637463033
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95