Ірма Крат: Висловлюю свою думку виключно, як правозахисник

05/12/2018


 

 

Побачила сьогодні руки від наручників пана Єфремова! На мій погляд це абсолютно не припустимі речі, і безумовно потягнуть за собою кримінальну відповідальність за статтею «катування» в міжнародному європейському суді з прав людини ! Після цього інциденту, я б радила Єфремову теж балотуватися в Президенти України, щоб привернути до себе абсолютно всю світову спільноту: правзахисників, журналістів, громадських діячів та всіх існуючих міжнародних спостерігачів, і таким чином отримати певний імунітет перейшовши в зовсім інший статус обвинуваченого! Адвокати Єфремова безумовно гарно досвідчені і працюють виключно в правовому полі, але, навіть якби у них німп світився над головою, це політична справа, і їхні знання, клопотання та всі можливі доводи в суді, не допоможуть! Простішими словами: гроші на вітер! Чим довше судять, тим довше платять! Всі рішення приймаються на Банковій, а «допомагають» їх приймати, або ж вулиця ( тиск громадських діячів) , або ж знову перше, іншого, поки що в нас не має! Закони не діють! Ну хіба що Трамп, або Путін подзвонить, але вони не подзвонять, тому що Єфремов головний ідеолог партії Регіонів ! Ну не для того ж вони розвалювали цілу партію, щоб знову її будувати ! ?

 

( хоча, молодь, не зважаючи на шалений тиск, вже дуже добре працює над її відновленням самостійно)

 

Окрім цього хочу сказати прямо, мені соромно за колишніх членів Партії Регіонів, котрі навіть на суди не їздять до Єфремова! І якщо вам про це не говорять журналісти, то про це вам кажу я, і про це говорят мені ваші ж колишні члени Партії Регіонів в районних центрах та містах!

 

P.S: " Падающие в моих глазах розбиваються насмерть! Єфремов, потерпи немножко, будет такая возможность, приеду помогу разобраться! За «слив» городов должны отвечать только те, кто дорвалса к власти, и кому эти захваты были интересны, что убрать людей из Майдана и уничтожить в котлах! Не догадываюсь, а уверенная! После Иловайского котла военное положение почему-то никого не интересовало! ... "

 

Ірма Крат, правозахисник

 

Джерело: https://golospravdy.com/irma-krat-vislovlyuyu-svoyu-dumku-viklyuchno-yak-pravozaxisnik/


Распечатать статью 
индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380676919398
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95