"Все, окрім Криму". У Кремлі окреслили коло тем саміту між Трампом та Путіним

12/07/2018


 

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що російський лідер Володимир Путін під час запланованої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом готовий до пошуку компромісів "з усіх питань", крім статусу Криму.

 

Росія анексувала український півострів Крим у 2014 році. Світове співтовариство визнало анексію незаконною та продовжує розглядати Крим як частину України.

 

"Президент Росії неодноразово заявляв і роз'яснював своїм співрозмовникам, що на порядку денному такого питання, як Крим, бути не може і не буде ніколи... Всі інші питання - це питання консенсусу, питання для обговорень і для пошуку можливих точок дотику ", - цитує ТАСС заяву представника Кремля.

 

При цьому Пєсков наголосив, що позиції Москви і Вашингтона з досить багатьох питань діаметральним чином розходяться.

 

Нагадаємо, що у Гельсінкі 16 липня відбудеться саміт між президентом РФ Володимиром Путіним та президентом США Дональдом Трампом.

 

Раніше американські ЗМІ повідомили, що президент США Дональд Трамп в ході саміту G7 в Канаді заявив іншим світовим лідерам, що вважає Крим російським.

 

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс відмовилася підтверджувати або спростовувати слова Трампа.

 

У МЗС України заявили, що офіційний Київ на плітки не реагує.

 

Джерело: https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/vse-okrim-krimu-u-kremli-okreslili-kolo-tem-samitu-mizh-trampom-ta-putinim--2479785.html

 


Распечатать статью 
индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380676919398
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95