Франція відмовилась від вимоги щодо відсторонення Асада

14/07/2017


Макрон заявив про "новий підхід Франції" до проблеми сирійського врегулювання.

 

Відсторонення Башара Асада з посади президента Сирії більше не є принциповою позицією Парижа. Про це заявив президент Франції Емманюель Макрон під час прес-конференції за підсумками переговорів з президентом США Дональдом Трампом. Трансляцію вів телеканал ABC.

Президент Франції заявив про "новий підхід" його країни до проблеми сирійського врегулювання. "У нас є одна мета - знищення тероризму", - підкреслив Макрон. Він зазначив, що Париж має намір домогтися створення стабільного і стійкого політичного режиму в Сирії.

Також Макрон розповів, що Франція згодна на участь представника режиму Асада в контактній групі зі створення "дорожньої карти" політичного врегулювання в Сирії. 
"Ми поділяємо бажання про те, щоб в контактну групу увійшли постійні члени Радбезу, зацікавлені учасники з регіону. І, очевидно, в ці переговори буде залучений представник Башара Асада", - заявив він.

У той же час Макрон зазначив, що в Сирії існує "червона лінія" - застосування хімічної зброї, порушення якої є неприйнятним для Франції. "Його застосування буде вести до заходів у відповідь", - підкреслив французький президент.

Нагадаємо, Туреччина, Іран та Росія на переговорах в Астані не змогли узгодити деталі домовленості про виконання меморандуму по зонах деескалації в Сирії.

 

Джерело: http://tyzhden.ua/News/196469

 

 


Распечатать статью 
индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380676919398
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95