Руки геть від офісу Прогресивної соціалістичної партії України!

11/11/2016


 

Таку Заяву прийняла Львівська Координаційна Рада Всеукраїнського громадського об′єднання «Ліва опозиція».

 

В Заяві висловлюється рішуче засудження терористично-рейдерського захоплення цетрального офісу ПСПУ по вул. Татарській , 7 у м. Києві 28 жовтня 2016 р.

 

В ній також підкреслюється, що це захоплення за участю фашистсько-терористичних бойовиків з горезвісного неонацистського батальону «Азов» є ланкою в ланцюзі аналогічних дій навколо телеканалу «ІНТЕР», захоплення Російського культурного центру у Львові та ін.

 

Вони свідчать, що після неофашистського, антиконституційного державного перевороту, якій відбувся на Україні 18-20 лютого 2014 р., в країні запанувало жахливе беззаконня і свавілля, стрімке зростання насильства та злочинності як відносно окремих громадян, так і громадських організацій, відбувається неофашистська зачистка соціально-політичного життя.

 

Заява закликає всіх громадян України, яким небайдужа доля держави, якнайактивніше виступити проти цих неонацистських проявів, якнайшвидше відсторонити розперезувавшихся нефашистів та їх поплічників від влади, домогтися відставки теперішніх антиконституційних так званих президента, уряду та Верховної Ради. Необхідно домагтися повернення України у конституційне поле, провести законні дострокові  вибори Президента та Верховної Ради України.

 

Прес-центр Львівської Координаційної Ради Всеукраїнського громадського об′єднання «Ліва опозиція»

 

8 листопада 2016 р.

м. Львів


Распечатать статью 
индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380676919398
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95