Росія проведе 50 військових навчань біля кордону України, зокрема в Криму, – ЗМІ

01/04/2021


 

Міноборони Російської Федерації почало "контрольну перевірку військ" Південного військового округу, який, зокрема, націлений для дій проти України спільно із підрозділами Західного військового округу.

 

Про це повідомляє портал Defense Express, передає "Укрінформ".

 

Як зазначається, у перевірці беруть участь всі з′єднання та військової частини всіх родів військ округу. Загалом буде проведено понад 50 навчань включно із полковим рівнем.

"Створена умовна обстановка, що дозволяє відпрацювати військами і силами військового округу цілий спектр навчально-бойових завдань з оборони російського Причорномор′я, включно з Кримом", – зазначає Defense Express.

 

Відповідно до заяв Міноборони РФ, найперше російські підрозділи відпрацьовують швидку передислокацію на значну відстань від місць постійної дислокації.

 

За даними порталу, для виконання цих завдань залучаються інженерні підрозділи з понтонною технікою, механізованими міст ТММ-500, машинами розгородження ІМР-3М та шляхопрокладачі БАТ-М. Окрім того, буде відпрацьований комплекс з маскування підрозділів на марші.

 

Повідомляється, що в окупованому Криму, у Волгоградській та Ростовській областях пройдуть 10 двосторонніх ротних навчань до яких залучають понад 150 вертольотів армійської авіації. Зокрема, лише на кримському полігоні Опук – 40 військово-транспортних Мі-8АМТШ, які будуть взаємодіяти з ударними Мі-28Н, Ка-52 та Мі-35.

 

Водночас флагман ЧФ РФ ракетний крейсер "Москва", на якому торік завершився капітальний ремонт, провів тренування з відбиття нападу БПЛА.

 

Це ж відпрацювали й у Ставропольському краї підрозділи 49-ої загальновійськової армії. Для цього були використані комплекси РЕБ "Борисоглебск-2" та "Житель", які на постійній основі помічаються на Донбасі. У цьому ж регіоні пройшли навчання танкових підрозділів, які відпрацьовували нічний бій, заявляють у Defense Express.

 

На Кубані пройшли нічні навчання із завдання ударів оперативно-тактичними комплексами "Іскандер", які отримували координати цілей від БПЛА. Найімовірніше, був використаний розвідувально-ударний дрон "Оріон", який зараз проходить випробування в окупованому Криму.

 

"Враховуючи те, що до активної фази навчань російська армія перейшла лише днями, то подібні епізоди навчань будуть тривати впродовж найближчих тижнів", – пише Defense Express.

 

Источник: https://rubryka.com/2021/04/01/rosiya-provede-50-vijskovyh-navchan-bilya-kordonu-ukrayiny-zokrema-v-krymu-zmi/

 


 индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380637463033
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95