США ВВЕЛИ САНКЦІЇ ЩОДО ЛІДЕРА КУБИ РАУЛЯ КАСТРО ТА ЙОГО СІМ′Ї

01/10/2019


 

Держдеп США публічно визнав винним першого секретаря ЦК Комуністичної партії Куби Рауля Модесто Кастро Руза в причетності до грубих порушень прав людини.

 

Про це йдеться в офіційній заяві американського дипломатичного відомства.

 

"Рауль Кастро курує систему, яка довільно заарештовує тисячі кубинців і на даний час містить понад 100 політичних в'язнів. Будучи першим секретарем збройних сил Куби, Кастро відповідає за дії Куби щодо підтримки режиму Мадуро у Венесуелі за допомогою насильства, залякування і репресій. Спільно з військовими розвідниками Мадуро співробітники кубинських сил безпеки були причетні до грубих порушень прав людини і зловживань у Венесуелі, включаючи тортури", - йдеться у повідомленні державного департаменту.

 

Дипломатичне відомство США забороняє Раулю Кастро в'їзд на територію США.

 

Цей обмежувальний захід також поширюються на його дітей - Алехандро Кастро Еспіна, Дебору Кастро Еспін, Марієлу Кастро Еспін і Нільса Кастро Еспіна.

 

Держдеп запевняє, що Сполучені Штати рішуче підтримують права кубинського і венесуельського народів. США мають намір надалі використовувати всі дипломатичні та економічні інструменти, щоб допомогти венесуельському народу здійснити демократичну трансформацію в країні.

 

Це не перші санкції, які Вашингтон вводить щодо Куби.

 

У липні 2019 року Державний департамент США ввів візові санкції відносно чиновників Куби, які причетні до трудової експлуатації.

 

Раніше, в тому ж місяці повідомлялося, що Міністерство фінансів США ввело санкції проти кубинської державної компанії Cubametales за імпорт нафти з Венесуели.

 

У червні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США ухвалило поправки, згідно з якими вводиться заборона на групові поїздки американських громадян на Кубу в освітніх цілях. Також більше не буде ліцензуватися експорт на Кубу приватних літаків і морських пасажирських суден.

 

Джерело: https://prm.ua/ssha-vveli-sanktsiyi-shhodo-lidera-kubi-raulya-kastro-ta-yogo-sim-yi/?utm_source=newzmate&utm_medium=email&utm_campaign=PRM_daily_news&tqid=1u_zamp8A0ABa6voBv_OgRwlUSYc1j1W07mWciEU3g

 
индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380676919398
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95