Євроатлантичний курс України не змінився – віцепрем’єр Кулеба

11/09/2019


Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заперечив повідомлення про нібито скасування курсу України до НАТО.

«Євроатлантичний курс України залишається незмінним», – написав Кулеба 11 вересня у фейсбуці після завершення візиту до Брюсселя

«Приїжджаєш до Києва і дізнаєшся, що ти заявив, що Україна більше не прагнутиме в НАТО, ти зрадник і навіть говорять, що вже з трибуни Верховної Ради мене розкритикували», – написав Кулеба, коментуючи поширену в неназваних ним ЗМІ інформацію.


Віцепрем’єр також повідомив про домовленості за результатами поїздки до штаб-квартири НАТО. Ідеться про активізацію роботи основної спільної Робочої групи Україна – НАТО щодо військової реформи; врахування пропозицій України під час розробки програми НАТО «Одна країна – один план»; збільшенні участі України в одній із операцій НАТО, продовження підтримки НАТО стажувань українських моряків на кораблях НАТО і взагалі спільної військової підготовки; а також консультації з НАТО щодо проекту Стратегії національної безпеки.

Источник: https://www.radiosvoboda.org/a/news-ukrajina-nato-kurs-kuleba/30158630.html

 


 индекс 01001, г. Киев ул. Крещатик 42-А, офис 13, телефон/факс 483-32-57
Электронная почта: natalia-vitrenko@ukr.net. Мобильный телефон: +380676919398
Пресс-cлужба ПСПУ
Электронная почта: press@vitrenko.org, pspu-post@ukr.net телефон/факс (044) 489-58-95